Poznaj SabGran

Zespół specjalistów działający w branży od ponad dekady, który doskonale zna oczekiwania klientów dotyczące obsługi i realizacji powierzonych zamówień.

Nasza działalność

Uważamy, iż kamień naturalny jest najlepszym materiałem budowlanym znanym ludzkości. Naszym celem jest pokazanie, że wyroby z kamienia są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe i niezwykle piękne, ale również mogą bez problemu konkurować z innymi materiałami pod względem cenowym. Każdego dnia łączymy tradycje rzemiosła kamieniarskiego z nowoczesną technologią sprawiając, że prestiż i ekskluzywność kamienia jest dostępna praktycznie dla każdego.

Mamy odpowiednie
Kompetencje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej obróbce kamienia. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym personelem, zdolnym do realizacji najbardziej nietypowych i wyjątkowo trudnych projektów.

Pomaga nam
Technologia

Mamy dostęp do nowoczesnych i wydajnych maszyn, dzięki czemu posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości produkcyjne. Jesteśmy w stanie szybko realizować bardzo duże zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości naszych produktów.

Wspierają nas
Partnerzy

Współpracujemy z zaufanymi projektantami, ekipami montażowymi oraz firmami transportowymi, co pozwala nam zaoferować kompleksowe wsparcie procesu realizacji inwestycji.

Gwarantujemy
Uczciwość

Chociaż pieniądze są dla nas ważne, to najważniejsze dla nas jest nawiązanie stałej współpracy z Klientem. Wszystkie kosztorysy przeprowadzane są w sposób umożliwiający maksymalne obniżenie kosztów realizacji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Solidność i wiarygodność

Mamy pełną świadomość jak ważne w codziennych relacjach biznesowych jest wzajemnie zaufanie i dlatego zawsze dajemy z siebie dwieście procent, aby spełnić pokładane w nas oczekiwania. Nigdy nie rzucamy słów na wiatr i nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że każdy termin zostanie dotrzymany, a najmniejszy detal w umowie nie będzie pominięty i z najwyższą starannością zrealizowany. Jesteś dla nas ważnym Klientem i mamy ogromną nadzieję, że pozwolisz nam to udowodnić - dajemy słowo, że nie będziesz zawiedziony!.